Rowery Kross

Rowery Kross to zdecydowanie jedna z najbardziej cenionych marek w świecie bicykli. Kross, jako producent rowerów charakteryzuje się niebywałą jakością, a przy tym wszechstronnością. Nie jest on bowiem ukierunkowany na żadną nisze fanatyków bicykli - w ofercie rowerów Kross znajdziemy zarówno rowery męskie, jak i damskie; zarówno rowery górskie, jak i szosowe. Tak szerokie spektrum ofert dopasowanych do indywidualnych potrzeb klienta wynika z wieloletniej tradycji oraz doświadczenia, które producenci rowerów Kross skrupulatnie wykorzystują przy ich produkcji.
Charakterystyczną cechów rowerów Kross jest ich rama - choć niesamowicie wytrzymała i mogłoby się wydawać, że wykonana z hartowanej stali, to jednak lekka, wykonana z najnowocześniejszych, innowacyjnych tworzyw, mających na celu uwydatnić wytrzymałość, zaś do minimum ograniczyć masę, która szczególnie w przypadku pokonywania długich tras, ma niesamowite znaczenie dla komfortu użytkownika roweru. 


Niesamowitą zaletą rowerów Kross jest również ich wykonanie na płaszczyźnie poszczególnych, małych elementów. O ile rower kojarzył się z reguły z ciągłymi wymianami dętek i innych małych części, o tyle rowery Kross są wykonane na tyle profesjonalnie i rzetelnie, że jakiekolwiek usterki dotykają poszczególnych elementów niezwykle rzadko - w większości przypadków (o ile rower jest poprawnie użytkowany) wcale.

Copyright Świat rowerów